Проведено навчання з організації та порядку ведення військового обліку для відповідальних осіб

Дата: 07.06.2021 15:24

04 червня 2021 року військовий комісар Глобинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Осадчук провів навчання з організації та порядку ведення військового обліку для осіб відповідальних за організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території сіл Глобинської міської територіальної громади.

У ході навчання присутні спеціалісти загального відділу міськвиконкому та старости ознайомилися з вимогами законодавчих та нормативно-правових актів з питань оборонної та мобілізаційної роботи, а також отримали детальні роз’яснення щодо завдань військового обліку та заходів, спрямованих на його покращення.

Серед слухачів були працівники, які раніше не займалися веденням військового обліку, тож на їхні численні запитання військовий комісар Михайло Осадчук надав детальні відповіді.