Питання стану підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ Глобинської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період на порядку денному

Дата: 09.06.2021 17:22

9 червня 2021 року відбулось засідання Штабу з координації виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ Глобинської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка.

У роботі Штабу взяли участь його члени: начальник відділу розвитку ЖКГ та благоустрою виконкому Пономарьов С.Б., спеціаліст І категорії відділу розвитку ЖКГ та благоустрою виконкому Рибалко Б.А., інженер з техніки безпеки відділу освіти виконкому Плиска Ю.В.., начальник КП «Глобинське» Шаповал А.Л., начальник відділу культури, спорту, сім'ї та молоді виконкому Кулик С.Г., головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Шайнога С.О., головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому Яременко Т.А., заступник начальника фінансового відділу виконкому Миколаєнко О.О., провідний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель виконкому Логвин М.О. та запрошені: начальник Глобинського РГП АТ «Полтавагаз» Замогильний В.М., директор КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради Мигаль Л.М.

На засіданні обговорювались питання щодо стану реалізації заходів з підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров'я, адміністративних будівель комунальної власності громади та об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року, а також стан фінансового забезпечення запланованих заходів.

За результатами роботи Штабу відповідальним виконавцям надані протокольні доручення: визначити до 16 червня поточного року потребу у проведенні першочергових заходів з підготовки теплових господарств до пуску газу і коштів на їх фінансування. Крім того начальнику КП «Глобинське» доручено забезпечити підготовку спецтехніки для проведення робіт з очищення доріг від снігових заметів та заготовити антиожеледні реагенти у відповідності до передбаченого фінансування.