До уваги громадськості!

Дата: 11.06.2021 14:51

Фото без описуНа виконання розпорядження міського голови від 19.05.2021 року №231/02-05-АГП «Про розроблення Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської територіальної громади на 2021 – 2025 роки» (надалі-Програма) робочою групою розроблений проєкт вказаної Програми.

У відповідності до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації» на веб-сайті Глобинської громади оприлюднений проєкт Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської територіальної громади на 2021 – 2025 роки для обговорення та отримання пропозицій.

Текст проєкту Програми можна знайти в розділі «Програми і порядки» на веб-сайті Глобинської міської територіальної громади.

Пропозиції до проєкту Програми приймаються до 24  червня 2021 року (включно) на адресу виконавчого комітету міської ради м. Глобине, вул. Центральна, 285 або на електронну адресу: globino.mr@globyne-rada.gov.ua.