A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

«НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО ПЕРЕБУВАЄМО В «ЗЕЛЕНІЙ» ЗОНІ, НАШЕ ЗАВДАННЯ – ДОТРИМУВАТИСЯ ВСІХ ПРОТИЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ ЗАХОДІВ», – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 15.06.2021 10:21
Кількість переглядів: 288

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це 14 червня на апаратній нараді зауважив перший заступник голови Полтавської облджержадімністрації Дмитро Лунін. За його словами, цими вихідними Полтавщина вдруге проводила масове щеплення проти COVID-19 усіх охочих. Було відкрито п'ять Центрів масової вакцинації: в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях.

За 2 дні у Центрах вакцинації щепили 2 654 осіб. Зокрема, у Полтаві – 859, Кременчуці – 1157, Лубнах – 126, Миргороді - 145, Горішніх Плавнях – 367.

Паралельно триває планова ревакцинація пріоритетних груп населення. Загалом на Полтавщині щеплення отримали понад 75 тисяч осіб, другою дозою – понад 14200 жителів області.

«Не зважаючи на те, що перебуваємо в «зеленій» зоні, наше спільне завдання – дотримуватися комплексу всіх протиепідеміологічних заходів, найефективнішим із яких є вакцинація.  Коронавірус не зник, тому дотримання простих правил і вакцинація – той дієвий інструмент, який поверне нас до звичного життя», – зауважив Дмитро Лунін.

«Загалом ситуацію в області можна охарактеризувати як стабільну. Але маємо розуміти: епідеміологічний процес на сьогодні лишається, пандемія і випадки захворювання теж, – зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, – міграція населення, недотримання профілактичних  заходів дають свої результати. Якщо дивимося на тенденцію поширення коронавірусної інфекції в порівнянні  з минулим тижнем, то цифри коливаються в межах 57, 41, 75 нових випадків. Це зобов’язує нас не розслаблятися. Є чіткі карантинні обмеження, яких ми  повинні дотримуватися».

Усього на лікуванні в стаціонарних умовах перебуває 135 осіб. 27 пацієнтів підключено до апаратів ШВЛ. За кількістю летальних випадків у найбільшій зоні ризику знаходяться люди вікових груп 60-69, 70-79 років, які мають супутні патології.

За словами Віктора Лисака, Полтавщина в достатній кількості забезпечена вакциною. До процесу вакцинації долучилися представники  виконавчої влади на місцях, облдержадміністрації, райдержадміністрацій, депутатський корпус. Триває вакцинація пріоритетних груп населення згідно з дорожньою картою. На цьому тижні щеплення проведуть особам у місцях позбавлення волі.

За минулий тиждень в області щепили понад 17 000 осіб. Роботу в цьому напрямку продовжують, зокрема й через вакцинальні центри.

Джерело: https://www.adm-pl.gov.ua/news/ne-zvazhayuchi-na-te-shcho-perebuvaiemo-v-zeleniy-zoni-nashe-zavdannya-dotrimuvatisya-vsih-prot


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень