Вітання міського голови до Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 13:21

Шановні працівники сфери охорони здоров'я! Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Сімейні лікарі та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги… Всіх вас об’єднує головне – служіння найвищим цінностям людини – життю і здоров’ю. Тож, дозвольте висловити всім вам вдячність за вашу благородну справу, професіоналізм, відкритість душі, милосердя та співчуття, добрі руки та чуйні серця.

Бажаю всім, хто вибрав одну з найважливіших і найбільш гуманних професій на землі, міцного імунітету від хвороб і конфліктів, добробуту  і гармонії у родинах, щастя, радості та світлих перспектив. Нехай у ваших серцях завжди горить любов до своєї роботи та людей!

Бажаю бути завжди переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини!

Глобинський міський голова                 Станіслав ДЖУСЬ