Вітання від міського голови Станіслава ДЖУСЯ з Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 10:57

Дорогі Фото без описужителі громади! Сьогодні, 27 червня, ми відзначаємо День молоді – свято тих, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Молодість - це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Я щиро вітаю з Днем молоді всіх жителів громади!

Молодому поколінню бажаю використати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього.

З нагоди свята бажаю творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Тож завжди залишайтесь молодими!

Зі святом!

Глобинський міський голова,