Творчість, що сіє добро….

Дата: 29.06.2021 16:19

Музика супроводжує українця впродовж життя. Починаємо всі з колискових,  потім опановуємо основи зворушливих народних пісень, а вже далі шлях обраних до класичних та оперних творів

Нещодавно у Глобинському міському будинку культури імені Івана Франка відбувся літературно-музичний вечір «Серця, віддані музиці». Учасники фольклорного гурту «Калина» презентували своїм шанувальникам пісні авторів, які знані в Україні та за її межами, митців з Полтавщини та Глобинщини: Олександра Білаша, Миколи Лисенка, Платона Майбороди, Григорія Плиски. Добірка веселих гуморесок у виконанні Валентини Циган та поетична лірика з уст Надії Шкірко стали окрасою творчого заходу.

Тож відбулося радісне і піднесене свято пісні, свято української душі, окриленої і натхненої любов’ю до України, до рідного краю. Бажаємо гурту «Калина» багато щасливих років творчості, сповнених успіхом та любов’ю шанувальників!