Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 02.07.2021 08:00
Кількість переглядів: 438

Фото без описуОголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра у сфері землеустрою, без вимог до стажу роботи, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 24-7-30, 24-6-37, 25-5-40.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень