Родинне коло єднає всіх навколо

Дата: 08.07.2021 10:27

8 липня - український День родини — свято  молоде, відзначаєтся воно з 2012 року. Це  день  - для вшанування рідних  людей, які завжди готові підтримати нас  порадою, допомогою, любов’ю. У Глобинському міському будинку культури ім. І.Франка (завідувач – Валентина Базарова) охочі до творчості  аматори мистецтва підготували захід «Родинне коло єднає всіх навколо». Щирі пісні у виконанні гурту «Щаслива доля», веселі сценки від наймолодших поціновувачів театрального мистецтва, щемні  власні вірші від Галини Галаган, запальні таночки від хореографічного колективу «Флорес», музичні дарунки від Станіслава Бровка з Пузикового, цікаві конкурси створили атмосферу взаємоповаги та любові. Наступного разу приходьте й ви аби отримати гарні емоції  не лише переглядаючи фото! Бажаємо всім міцного здоров'я, непохитної твердості родинних стосунків, батьківського щастя та синівської вдячності!