ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ РОДИНИ

Дата: 08.07.2021 17:25

Відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят», щороку у нашій країні 8 липня відзначається День родини.Фото без описуФото без опису Все найкраще, що є на Землі, починається з родини. “З родини йде життя людини” – говорить народна мудрість. Діти мають зростати в сім’ях рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Держава турбується про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримує створення різних сімейних форм виховання, оскільки ніщо не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

За ініціативи Глобинського міського голови Станіслава ДЖУСЯ, заступника міського голови Інни Авраменко, директора КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Світлани ГРИЦАЙ та за підтримки Групи компаній «Глобино» в особі заступника генерального директора    Романа ПАРХОМЕНКА, сьогодні, 8 липня, 12 сім'ям опікунів та піклувальників, прийомним батькам, які проживають на території Глобинської громади  ( в яких виховується 16 дітей),  заступник міського голови Інна АВРАМЕНКО,  представник Групи компаній «Глобино» Дар'я ПАРХОМЕНКО, в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Валентина БЕРЕГОВЕНКО вручили  святкові продуктові набори та подяки батькам-вихователям, які дали кожній дитині, яка зростає у їхніх сім'ях, найважливіше -  мати родину, тата і маму, які відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і подарували душевне тепло.