Засідання круглого столу щодо протидії домашньому насильству

Дата: 08.07.2021 17:30

Фото без описуФото без описуВідділом соціального забезпечення виконкому Глобинської міської ради та Благодійною організацією "Світло надії" 8 липня 2021 року у приміщенні міської ради був проведений круглий стіл на тему «Покращення координації відповідальних структур у відповідь на прояви гендерно-обумовленого насильства в період пандемії COVID-19».

Олена Чикурова - директорка притулку для жінок БО «Світло надії», ознайомила учасників заходу з особливостями роботи з постраждалими від домашнього насильства жінками, що здійснюється на базі Притулку для жінок, спектром соціальних послуг, що їх надають фахівці Притулку, обговорили питання про співпрацю та подальшу взаємодію в сфері протидії домашньому насильству на території Глобинської територіальної громади.

Здійснення заходів у сфері протидії домашньому насильству, тісна взаємодія всіх суб’єктів такої роботи є важливою умовою сьогодення, адже домашнє насильство - це суспільна проблема, яку потрібно вчасно попередити, а в разі виникнення – обов’язково надати постраждалим допомогу.

Відділ соціального забезпечення

виконкому Глобинської міської ради