У добру путь, шкільний автобус!

Дата: 09.07.2021 08:56

7 липня 2021 року об 11-00 біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів. На урочистостях були присутні очільник Полтавської області Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін, директорка Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації Віта Ковальська та депутатка Полтавської міської ради Людмила Мірошніченко.

Серед закладів області, які отримали новенькі автобуси, є і Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради,  яка згідно рішення 12 сесії Глобинської міської ради VIIІ скликання ( друге пленарне засідання) від 05.07.2021 року  № 3158 визначена опорним закладом. З першого вересня до неї будуть підвозитися учні з 17 населених пунктів громади. На придбання цього автобуса  рішенням восьмої  сесії Глобинської міської ради  восьмого скликання (I пленарне засідання) від 20 квітня  2021 року  № 927 «Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  міської територіальної громади  на 2021 рік» було виділено понад 900 тисяч гривень  субвенції Полтавському обласному бюджету.

Для  забезпечення  територіальної доступності повної загальної середньої освіти,  підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти міської ради  і у зворотному напрямку, в липні 2021 році  за місцеві кошти будуть придбані ще два шкільні автобуси.