Мультидисциплінарна команда в дії...

Дата: 09.07.2021 12:49

08 липня  2021 року здійснено черговий  плановий виїзд Мультидисциплінарної команди КУ «Центру надання соціальних послуг Глобинської міської ради»  для надання соціальних послуг на території  Кринківського старостинського округу. Мультидисциплінарна команда працює  адресно,  з індивідуальним підходом, відкрито. Жителям старостату надано перукарські послуги, поінформовано про набір слухачів для отримання ними послуги «Університет ІІІ віку»,  здійснено обробіток присадибних ділянок.

Послугами вище зазначеної команди скористалося 15 осіб, які проживають у с.Великі Кринки, с.Весела Долина та с.Шевченки.

Крім цього, в цей же день у вище зазначеному старостаті працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Центру.  Розповсюджено інформаційні матеріали щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також поінформовано про заходи у сфері запобігання та протидії насильству.