Співпраця з відділом пробації у дії...

Дата: 09.07.2021 14:14

09.07.2021 згідно плану-графіку спільних дій щодо здійснення соціально-педагогічної роботи з молоддю, засудженою до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, або умовно-достроково звільнених від відбування покарання на 2021 р. у приміщенні Глобинського районного сектору-філії державної установи «Центр пробації» провідним фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» було проведено групову лекцію на тему «Як навчитись керувати власними емоціями».

Також цього дня у приміщенні Глобинського районного сектору-філії державної установи «Центр пробації» працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Провідним фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» проведена групова бесіда «Як попередити домашнє насильство», під час якої  було обговорено види, форми, причини та наслідки домашнього насильства. Також було обговорено причини, форми та етапи торгівлі людьми. Учасники заходу отримали відповідні інформаційно просвітницькі матеріали (буклети та пам’ятки).