Дата: 14.07.2021 20:31

Фото без описуУ зв'язку зі зверненням 10 депутатів Глобинської міської ради (додається) третє пленарне засідання дванадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання переноситься на 15 липня 2021 року на 15.00 год. Місце проведення - зал засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285 (розпорядження міського голови від 14.07.2021 №296/02-05-АГП).

На розгляд третього пленарного засідання дванадцятої сесії винести питання:

1.   Про підтвердження рішення №2406 від 02.07.2021 «Про розгляд електронної петиції «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Артюшенка», яка набрала необхідну для розгляду кількість голосів.» в порядку повторного розгляду  після зупинення його міським головою.

2.   Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи публічного права Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів     Глобинської міської ради.

3.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів  ім. Народної артистки України Р.П.Кириченко  Глобинської міської ради.

4.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Зубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради.

5.   Про припинення шляхом ліквідації  юридичної особи публічного права Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради.