Дякуємо за плідну працю!

Дата: 19.07.2021 17:48

Сьогодні свій останній робочий день на посаді начальника відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради відпрацював Головаш Анатолій Іванович. І вже завтра він іде на заслужений відпочинок.

Широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція Анатолія Івановича здобули визнання й повагу серед керівництва та колег.

Анатолію Івановичу! Дякуємо Вам за сумлінну працю, за ті роки і чудові дні, які ми прокрокували разом по великій дорозі нашої спільної справи, об'єднуючись в дружну команду однодумців! За Ваш високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток Глобинської громади. Бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, оптимізму та великого родинного щастя!

З повагою,

колектив Виконавчого комітету Глобинської міської ради