Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 20.07.2021 10:23

Фото без описуНаказ відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради» від 16.07.2021 р. №41-ОД.

У зв’язку з вакансією Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради (місце знаходження: вул. Чумацький шлях, буд.83-а  с. Пироги, Кременчуцького району, Полтавської області).

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Пирогівський ліцей Глобинської міської ради, 39045, с. Пироги, вул. Чумацький шлях, 83-а, Кременчуцького району, Полтавської області.

Найменування посади: директор Пирогівського ліцею Глобинської міської ради.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки директору закладу освіти встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу та форм власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вимоги до кандидата:

• громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • володіння на високому рівні інформаційно-комунікаційними технологіями;
  • високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі, згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
    • автобіографія та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);
    • копія паспорта громадянина України або ID-картки;
    • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
    • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
    • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
    • довідка про відсутність судимості;
    • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
    • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе особа, яка виявила бажання брати участь у конкурсі.

Визначені в цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) у визначений в оголошенні строк.

Документи подаються до 09 серпня 2021 року (включно) до 17.00 год. за адресою:

м. Глобине, туп. Лікарняний, 1-а.

Уповноважена особа: Токаренко Галина Володимирівна, тел.(05365)24-1-07;

e-mail: mr.osvita@globyne-rada.gov.ua

Строк подання документів становить:  Прийом документів здійснюватиметься з понеділка по четвер з 8:00 год. по 17:00 год. та в п’ятницю з 8:00 по 16:00 год., обід щоденно з 12:00 год. по 13:00 год.

Особам, які рішенням комісії будуть допущені до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади, про дату і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Етапи проведення конкурсного відбору:

• прийняття рішення про проведення конкурсу;
  • оприлюднення оголошення;
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • обрання із затвердженого складу конкурсної комісії голови, заступника голови та секретаря;
  • перевірка поданих документів щодо відповідності установленим законодавством вимогам та допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;
  • ознайомлення кандидатів із Закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу;
  • проведення конкурсного відбору;
  • визначення переможця конкурсу;
  • оприлюднення результату конкурсу на офіційних вебсайтах Глобинської міської ради та Відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.