Стартував Бюджет участі Полтавської області – 2021

Дата: 20.07.2021 16:17

20 липня розпочато прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області 2021 року. Запрошуємо ініціативних мешканців Полтавщини взяти участь у конкурсі – написати проєкти в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму і вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки».

Учасником Бюджету участі Полтавської області може стати кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років, та який має власну цікаву ідею для реалізації в інтересах громади.

Проєкт за встановленою формою автор може подати через систему Smart Region Полтавської області або надіслати на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором.

Прийом проєктів триватиме до 20 серпня 2020 року включно.

Детальніше про умови участі можна дізнатися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/pb