Дата: 28.07.2021 10:55

26 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні члени виконкому заслухали інформацію про:

У ході засідання члени виконкому обговорили та погодили проєкти міських програм:

• Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки;
  • Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • Програми просторового розвитку території Глобинської територіальної громади, розвитку земельних відносин і охорони земель на 2021-2024 роки.

А також продовжили термін дії та внесли зміни до низки вже діючих програм. А саме:

• Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021 рік;
  • Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки;
  • Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Глобинської міської ради на 2017-2021 роки.

Проєкти Програми поводження з твердими побутовими відходами у населених пунктах Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 р. та Програми підтримки діяльності і розвитку місцевої пожежної охорони Глобинської міської територіальної громади на 2019-2025 роки члени виконкому не погодили. Після доопрацювання вони будуть внесені до розгляду на наступне засідання виконавчого комітету.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, було питання про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям Глобинської громади. Окрім того, прийнято низку рішень щодо соціального та правового захисту дітей. Розглянуто питання про створення тендерного комітету виконавчого комітету Глобинської міської ради та затверджено Положення про нього та інші. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.