Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Дата: 29.07.2021 17:17
Кількість переглядів: 497

Фото без описуОголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу комунального майна і закупівель виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння діловою українською мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досвід та знання роботи в системі публічних закупівель, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 24-7-30, 24-6-37, 25-5-40.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень