ВАКЦИНАЦІЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ – ЦЕ ВАЖЛИВО

Дата: 02.08.2021 20:19

На постійному контролі громади перебувають питання щодо стану захворюваності жителів на коронавірусну інфекцію, проведення щеплення населенню проти COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. З метою широкого інформування з даної проблематики 2 серпня за участю заступника міського голови Інни Авраменко та директора КНП "Центр ПМСД" Градизької селищної ради Валентини Хавронюк відбулася зустріч із керівниками підприємств, установ та організацій громади.

Виступаючі наголосили на важливості і доцільності проведення щеплення, адже хвороба в цьому разі не призведе до серйозних порушень у здоров'ї людини та не стане смертельною.  Валентина Хавронюк вкотре детально роз’яснила присутнім алгоритм отримання щеплення, зокрема огранізованими колективами, проінформувала про особливості кожної із вакцин, протипоказання до вакцинації та відповіла на питання. Усі присутні отримали інформаційні буклети та пам’ятки щодо доцільності вакцинації та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.