Найбільш зручний і простий спосіб вакцинуватися

Дата: 03.08.2021 15:53

Фото без описуНайбільш зручний і простий спосіб вакцинуватися – це отримати щеплення на роботі, як організований колектив. Не потрібно відпрошуватися або брати відгул, щоб прийти в центр вакцинації. Мобільна бригада приїде безпосередньо до вас.

Записатися на щеплення разом з усіма співробітниками можна через найближчий пункт вакцинації у вашій громаді. Або ж через наших медиків, які вже зараз обдзвонюють усі організовані колективи Полтавської області. Для щеплення обирайте будь-яку вакцину, наразі найпопулярніша серед колективів – Moderna. Вона вироблена в США, ефективна й безпечна так само, як і вакцина Pfizer. Закликаємо керівників і співробітників не втрачати можливість!

Джерело:http://kremenchuk.adm-pl.gov.ua/news/naybilsh-zruchniy-i-prostiy-sposib-vakcinuvatisya