Придбано два нові шкільні автобуси

Дата: 05.08.2021 16:07

З метою забезпечення рівного доступу дітей громади до освітніх послуг придбано два нові шкільні автобуси марки «АТАМАН». Кожен з них розрахований на 30 місць. Про це повідомляється на сайті відділу освіти виконавчого комітету Глбинської міської ради https://globyne-osvita.gov.ua.

Варто зазначити, що придбання автобусів було здійснено на виконання державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус»,  з метою організації безкоштовного підвезення школярів, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання.

Школи повинні мати свій автобус не тільки для підвезення дітей до закдадів загальної середньої освіти (ЗЗСО), а й для екскурсій, подорожей, підвезення учнів до пунктів ЗНО та інших потреб учнівських та педагогічних колективів.

Наразі нові шкільні автобуси проходитимуть процес реєстрації, після чого будуть закріплені за закладами освіти.

Питання безпечного, комфортного та доступного підвезення школярів та педагогічних працівників до ЗЗСО завжди було та залишається пріоритетним для Глобинської міської ради.