Доповнення до порядку денного чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Дата: 04.08.2021 16:54

Фото без описуВідповідно розпорядження № 326/02-05-АГП від 04.08.2021 р. внесено доповнення до порядку денного чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, викладеного в розпорядженні №317/02-05- АГП від 02.08.2021 р. «Про скликання чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання».

Додано питання:

1. Про обрання лічильної комісії.
  2. Про затвердження протоколу лічильної комісії.
  3. Про обрання секретаря Глобинської міської ради.
  4. Про надання згоди на передачу відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Градизької селищної ради майна, що є комунальною власністю Глобинської міської ради та перебуває на балансі відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради і знаходиться у користуванні Гриньківської філії Глобинської дитячої школи мистецтв.
  5. Про внесення змін до Програми інформатизації Глобинської міської ради та її виконавчих органів на 2021-2024 роки.