УВАГА! Глобинська громада долучається до благодійної Всеукраїнської акції «ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК»!

Дата: 09.08.2021 14:37

Фото без описуЗ липня 2021 року на території України розпочалася Всеукраїнська благодійна акція «Шкільний портфелик». Мета такої акції – допомога дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у підготовці до нового навчального року: забезпечення канцелярським приладдям, одягом, взуттям.

Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради запрошує всіх небайдужих жителів громади долучитися до акції  щодо збору шкільного приладдя. До 1 вересня 2021 року портфелики будуть передані дітям - школярам з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Шкільне приладдя  до 25.08 приймається у таких осередках  Глобинської громади:

• Служба у справах дітей виконавчого комітету (Адреса: м.Глобине, вул.Центральна,  230/2 (Завезіон Валентина: 0663992489));
  • Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради (Адреса: тупік Лікарняний, 1А (Стьобайло Неля : 0992662018);
  • Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» (Адреса: вул.Гагаріна, 3 (Грицай Світлана: 0669690298)).

Список шкільного приладдя, яке  традиційно збирається  під час Всеукраїнської акції «Шкільний портфелик»:

рюкзак, портфель;

пенал;

зошити в клітинку (12-18- 24 аркуші);

зошити в косу лінійку (12-18 аркуші);

зошити в лінійку звичайну (12-18- 24 аркуші);

обкладинки для зошитів;

пластилін, дошка та ніж для пластиліну;

набір кольорового паперу, набір кольорового картону, набір білого картону, ножиці;

фарби акварельні, гуаш, пензлики;

клей ПВА;

прості олівці, кольорові олівці, підстругачка закрита;

альбом для малювання;

лінійка;

гумка для стирання;

ручки синього кольору;

дитячі книги українською мовою.