Мультидисциплінарна команда – шлях до підвищення якості надання соціальних послуг

Дата: 16.08.2021 10:07

Виїзна робота  мультидисциплінарної команди Комунальної установи  «Центру надання соціальних послуг Глобинської міської ради» максимально спрямована на задоволення потреб жителів громади, які опинились у складних життєвих обставинах. Так, 12 серпня вище зазначена команда працювала у с.Петрівка. Соціальні послуги було надано безпосередньо під час виїзду  у приміщенні старостату та за місцем проживання підопічних. Членами команди здійснено  надання послуги інформування, консультування, перукарські послуги, поінформовано про набір слухачів для отримання ними послуги «Університет ІІІ віку»,  здійснено обробіток присадибних ділянок.

Ріноманітними соціальними послугами охоплено 14  осіб.

Мультидисцирлінарна команда продовжує працювати над розширенням видів соціальних послуг та підвищенням їх якості.