Презентація книги в бібліотеці

Дата: 16.08.2021 11:56

Презентація книги місцевого поета Артема Харченка «Танцююча на пероні»  відбулася в Пузиківській бібліотеці-філії.

Поезія – це не тільки вірші, це спосіб світосприйняття, це велике диво, створене людиною, що допомагає, надихає, захоплює. Ось тому зустріч, на якій були присутні рідні, друзі та односельці поета, була  цікавою та невимушеною. Завідувач бібліотеки Валентина Віталіївна Бровко познайомила присутніх з книгою Артема Харченка «Танцююча на пероні» та з життєвим шляхом автора. Артем Харченко зачитав свої вірші, розкрив секрет назви збірки поезій, подарував свою книгу з дарчим підписом  всім присутнім. Теплі слова на адресу Артема звучали від музи та дружини, однокласників, класного керівника, а музичне вітання від Станіслава Бровка було приємним сюрпризом для гостей свята.

Запрошуємо прочитати збірку поезій  Артема Харченка «Танцююча на пероні», яка вміщує вірші на різні теми: лірику про кохання, глибоке розуміння світу, мудрість  буття.

Артем Харченко поповнив ряди поетів Глобинщини, а його збірка поезій зайняла гідне місце серед сучасних літературних творів.