Майстер-клас до Дня Незалежності від міського будинку культури ім. Франка

Дата: 17.08.2021 09:41

Квітка - образ, що розкриває ідею держави, що росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження можна прослідкувати ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Наприклад, квітка є центральним елементом Петриківського розпису.

Тож це зрозумілий для всіх універсальний символ, що об'єднує країну.

Пропонуємо до Дня Незалежності виготовити таку квітку-символ власними руками. А допоможе вам у цьому Людмила Юременко, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Глобинського МБК ім. І.Франка, яка у своєму майстер-класі розкаже і покаже як швидко і легко створити символ цьогорічного свята – 30-річниці Незалежності України.