ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 25.08.2021 17:14

Фото без описуВідповідно до п.4,5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради Глобинськими міським головою скликається п’ятнадцята (позачергова) сесія Глобинської міської ради, яка відбудеться 27 серпня 2021 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії  вносяться питання:

1. Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Глобинської міської ради.

2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Глобинської міської ради.

3. Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання, підготовки громадян до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  міської територіальної громади  на 2021 рік.

5. Про продовження терміну дії контракту з начальником Глобинської місцевої пожежної охорони.

6. Про   внесення   змін   до  рішення п'ятої (позачергової) сесії Глобинської міської ради № 303 «Про звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг Комунальною установою  «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» від 05.02.2021 року.

7. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням 24 сесії Глобинської міської ради І скликання від 20.09.2017 №871.

8. Про внесення змін до рішення 12 сесії 8 скликання (ІІІ пленарне засідання) Глобинської міської ради від 15.07.2021 року №3166 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вулиця Виноградна, 20 (кадастровий номер: 5320610100:50:005:2488)»

9. Про передачу майна в оперативне управління КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради.

10. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності у державну власність майна, яке належить до комунальної власності Глобинської міської територіальної  громади.

11. Про затвердження акту приймання-передачі майна КП «Обознівське»       Глобинської міської ради

12. Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про надання гуртожитку, розташованого за адресою: вул. Аграрна, буд. 6, кв.1, м. Глобине, Грицькій Антоніні Володимирівні.»

13. Про придбання пам’ятного знаку-обеліску учасникам ліквідації аварії на  ЧАЕС  для встановлення на  території Глобинської міської територіальної громади

14. Земельні питання