Про проведення профілактичного заходу "Урок"

Дата: 08.09.2021 10:03

Фото без описуВідповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 150, 164 Сімейного Кодексу України,  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», на території  Глобинської територіальної громади розпочинається профілактичний захід «Урок».

В рамках вищевказаного заходу протягом вересня – жовтня працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Глобинської міської ради спільно з представниками поліції будуть здійснені рейди по населених пунктах Глобинської територіальної громади.

Мета заходу – виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Нагадуємо батькам, що, відповідно до чинного законодавства,  батьки зобов'язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя, піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

Згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.

Шановні батьки, пам’ятайте, що діти – це квіти нашого життя і найголовніший скарб нашого суспільства!

З повагою,

Служба у справах дітей виконавчого

комітету Глобинської міської ради