Петрівка святкувала День села

Дата: 13.09.2021 15:41

11 вересня у селі Петрівка святкували День села. Це свято місцевих жителів та і гостей завітало цього дня чимало, адже їм тут завжди раді.  З самого ранку дітлахи вже мали де розважитися: для них - і гірки, і батути, і солодка вата. А дорослі, тим часом, готували смачні страви.

На святковому концерті талановиті танцюристи і харизматичні співаки дарували глядачам прекрасні виступи. Зі святковим днем з короваєм на руках привітав жителів сільський староста Анатолій Гончаренко. Міцного здоров'я, миру, добра, родинного затишку, успіхів і щастя бажав сільській громаді міський голова  Станіслав Джусь. А потому розпочалася безпрограшна лотерея. Додому понесли хто мішок картоплі, хто мішок ячменю, хто 5-ти літрову фляжку олії, хто шампанське або мило...

А потім… А потім - народні гуляння. Пригощали всіх і безкоштовно кулішем, юшкою, тушкованою картоплею, пиріжками, налисничками, жареними сосисками, узваром, кавою.... І, звичайно, за українською традицією - чарочкою первачка. Коли вже добряче повечеряли, почалися танці. До півночі гуділо село, бо свято було. Велика подяка і шана тим, хто організував і провів таке грандіозне свято. Здоровя всім міцного, трудових здобутків, миру і щастя!