A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ ЗА САМОСТІЙНО ПРИДБАНІ ТЕХНІЧНІ ТА ІНШІ ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 21.09.2021 14:50
Кількість переглядів: 2431

Фото без описуЗ метою організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення інформуємо про застосування Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2021 № 321 (зі змінами, що набрали чинності 01.06.2021).

 

Пунктом 44 Порядку визначено, що виплата компенсації за ТЗР здійснюється на підставі видаткової накладної (товарного чека), яка (який) підтверджує придбання виробу у підприємства, установи, організації, за фактичною вартістю виробу в розмірі не вище граничної ціни засобу, встановленої Мінсоцполітики, в порядку черговості.

Після виплати особі з інвалідністю, законному представнику дитини з інвалідністю, учаснику антитерористичної операції компенсації (перерахунку коштів на спеціальний рахунок такої особи) територіальне відділення Фонду вносить інформацію про таку виплату до особової картки особи.

 

Рішення про компенсацію витрат приймається територіальним відділенням Фонду протягом не більше ніж 14 робочих днів з дня отримання видаткової накладної (товарного чека), про що робиться відповідна позначка в особовій картці особи із зазначенням дати відшкодування.

 

Оригінал видаткової накладної (товарного чека) для виплати компенсації передається органом соціального захисту населення (ЦНАП) до територіального відділення Фонду протягом не пізніше, ніж шести місяців з дати, зазначеної у видатковій накладній (товарному чеку).

 

Ознайомитися з технічними та іншими засобами реабілітації, за які за бажанням особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законних представників виплачується компенсація, можна за посиланням:

https://www.msp.gov.ua/documents/6079.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень