A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 24.09.2021 14:06
Кількість переглядів: 420

Фото без описуОголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії  загального відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради (виконання обов’язків уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції)

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра у галузі знань «Право». Вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285. Телефон: 25-5-40.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень