1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 09:16

Фото без опису1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Наш обов’язок - бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Але вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність. Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. Бажаємо вам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших родинах!

З повагою,

Глобинський міський голова                                      Станіслав ДЖУСЬ