Вони дуже потребують уваги і турботи

Дата: 01.10.2021 14:43

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана працівники відділу соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Глобинської міської ради завітали на гостини до Манжеліївської сільської громадської організації «Милосердя». У затишному приміщенні мешкає десятеро літніх людей, яким так не вистачає родинного тепла та сімейного затишку. Тож гості приділили увагу та висловили шану дідусям і бабусям, пригощали їх смаколиками та бажали в цей погожий осінній день міцного здоров’я, душевного тепла, постійно відчувати увагу та турботу тих людей, які їх оточують. Мешканці "будинку милосердя" залишилися задоволені, проводжали гостей щирою сльозою,  дякували теплим словом і бажали здоров’я та миру.

Велика подяка керівнику магазину «Маркетопт» (територія цукрозаводу), яка надала допомогу у формуванні продуктових наборів.