Робота депутатів у переддень пленарного засідання сесії міської ради

Дата: 06.10.2021 15:13

6 жовтня у постійних комісіях  депутати міської ради опрацьовували внесені до розгляду на пленарне засідання сімнадцятої сесії питання, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку. Серед розглянутих -питання внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2021 рік, внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік, до Програми «Енергоефективність та енергозбереження на об’єктах комунальної власності Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік», а також питання передачі майна в оренду, оперативне управління та інші.

Засідання постійних депутатських комісій