До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми

Дата: 12.10.2021 14:00

Фото без описуЯкщо плануєте подорожувати за кордоном:

1. Заздалегідь знайдіть та запишіть контактну інформацію посольства України.
  2. Перед виїздом в іншу країну зареєструйтесь он-лайн на сайті Міністерства закордонних справ України в системі ДРУГ http://friend.mfa.gov.ua.
  3. Залишіть своїм рідним детальну інформацію про місце свого перебування: адресу, контактний телефон, копії паспорту та ін.
  4. Підтримуйте зв'язок з рідними та близькими, повідомляйте зразу про зміну місця перебування.
  5. Домовтеся заздалегідь з рідними про кодове слово, яке підкаже їм, що ви опинились у небезпечній ситуації.
  6. Не віддавайте свої документи нікому, окрім працівників правоохоронних органів та прикордонної служби.
  7. Не залишайте свій паспорт під заставу чи «для оформлення» додаткових документів.
  8. Зробіть копії важливих документів та покладіть їх в надійне місце окремо від оригіналів.

КОЖЕН ПОСТРАЖДАЛИЙ МАЄ ПРАВО НА ДОПОМОГУ!

Гаряча лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми 527 або 0 800 505 501

Гаряча лінія Міністерства закордонних справ України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном (044) 238 16 57

До управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП України в Полтавській області  (0532) 51-76-40

До департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (0532) 63-28-72

Благодійна організація «Світло надії» (м.Полтава)  (0532) 60-60-81

До відділу соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Глобинської міської ради  (05365) 25-5-40

Пам’ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!

Тому лише об’єднавши зусилля ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві!