Дата: 18.10.2021 16:54

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради Глобинським міським головою скликається вісімнадцята сесія Глобинської міської ради VIII скликання.

Пленарне засідання вісімнадцятої сесії Глобинської міської ради відбудеться 28 жовтня 2021 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії винесено питання:

1.Про внесення змін до рішення першої сесії Глобинської міської ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року №5 «Про утворення постійних комісій Глобинської міської ради».

2.Про утворення старостинських округів Глобинської міської територіальної громади.

3.Про упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.

4.Про затвердження звіту про виконання бюджету Глобинської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

5.Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  міської

територіальної громади  на 2021 рік.

6.Про внесення змін до Програми реформування і розвитку

житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021 рік.

7.Про  затвердження актів  списання автотранспортних  засобів з балансу КП «Глобинське» Глобинської міської ради.

8.Про передачу легкового автомобіля ЗАЗ 110307 (Славута)

9.Про передачу легкового автомобіля ЗАЗ 11021617 (Таврія)

10.Про передачу системного блоку

11.Про внесення змін до  Положення Комунальної установи «Трудовий архів» Глобинської міської ради.

12.Про внесення змін до  граничної штатної чисельності працівників Комунальної установи «Трудовий архів» Глобинської міської ради

13. Земельні питання.