З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ'Я ЛІТНЬОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 20.10.2021 13:23

Фото без описуЗ метою формування культури здоров'я особистості,  розширення світогляду у напрямку особистого здоров'я,  заохочення до рухової активності у зрілому віці 19 жовтня розпочав працювати факультет «Університету ІІІ віку» «Охорона здоров'я літньої людини».

Проведено перше навчання для громадян похилого віку. Лікар – кардіолог Глобинської міської лікарні Ірина Закревська  розповіла  слухачам про захворювання серцево-судинної системи та відповіла на запитання, які виникали у процесі викладання лекції. Слухачі отримали нові знання, розширили свій світогляд у напрямку особистого здоров'я.

Як і завжди цього дня  працювала міні-бібліотека, відвідувачі факультету із задоволення ознайомилися із наявними друкованими виданнями.