Мультидисциплінарна команда в дії...

Дата: 22.10.2021 14:20

21 жовтня  мультидисциплінарна команда КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд для надання соціальних послуг на території  Зубанівського старостинського округу.

Жителям старостату надавалися заходи: перукарські послуги, ремонт одягу (дрібний), пошиття одягу, забезпечення гуманітарною допомогою, обробіток присадибної ділянки.

Послугами вище зазначеної команди скористалося 16 осіб, які проживають у селах  Зубані  та  Романівка.

Одночасно працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, котрою проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення  щодо форм, проявів та наслідків домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Крім цього відвідано сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надано відповідну допомогу у вирішенні їх нагальних потреб.Фото без опису