Звертаємо увагу щодо необхідності своєчасної оплати податкових зобов’язань!

Дата: 26.10.2021 14:48

Фото без описуНагадуємо, за нерухомість необхідно заплатити власникам об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

За транспортний податок сплачують фізичні особи, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати.

Земельний податок сплачують власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Нарахування проводяться за місцезнаходження земельної ділянки.

Своєчасність оплати податкових зобов’язань з податку на майно та погашення податкового боргу сприятиме ефективному функціонуванню Глобинської міської територіальної громади та здатності вирішувати питання самоврядного розвитку.