Працювала постійна комісія з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

Дата: 26.10.2021 16:37

У рамках підготовки до пленарного засідання 18 сесії Глобинської міської ради, яке відбудеться 28 жовтня, розпочали свою роботу постійні комісії міської ради. Сьогодні, 26 жовтня працювала постійна комісія з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

У ході засідання депутати розглянули значну кількість питань: про затвердження проєктів відведення земельних ділянок, технічних документацій з землеустрою щодо встановлення меж земельних дялянок; про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій на земельні діялянки, що розташовані на території Глобинської міської територіальної громади.

Робота комісії була злагодженою та продуктивною. Всього упродовж двох годин члени комісії розглянули 358 питань та прийняли відповідні висновки, рекомендації.

Після обговорення члени комісії рекомендували всі питання до розгляду на пленарному засіданні чергової 18 сесії Глобинської міської ради.