Відбулося пленарне засідання 18 сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Дата: 29.10.2021 14:18

28 жовтня 2021 року  під головуванням міського голови Станіслава Джуся, відбулося пленарне засідання 18 сесії Глобинської міської ради VІІІ скликання.

До порядку денного 18 сесії було внесено та розглянуто 378 питань., Засідання пройшло ефективно та конструктивно, оскільки всі питання детально опрацьовані і обговорені в ході роботи постійних комісій.

Одноголосно депутати пітримали рішення про визнання повноважень депутата Глобинської міської ради VIII скликання Чизмара Юрія Юрійовича. Після чого депутат склав присягу і приступив до роботи пленарного засідання.

Потому депутатський корпус вніс зміни до рішення про утворення постійних комісій Глобинської міської ради. Відповідно, головою постійної комісії з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва став Ігор Полонський.

Рішенням депутатів на території Глобинської громади було утворено 10 старостинських округів. А саме: Жуківський (с. Жуки, с. Жорняки, с. Коломицівка, с. Новоселівка, с. Павлівка, с. Опришки, с. Битакове Озеро, с. Мар’їне); Пирогівський (с. Пироги, с. Яроші, с. Бориси); Бабичівський (с. Бабичівка, с. Шепелівка, с. Новобудова, с. Устимівка, с. Набережне); Пустовійтівський (с. Обознівка, с. Багни, с. Гуляйполе, с. Зарічне, с. Новий Виселок, с. Пустовійтове, с. Балабушині Верби); Троїцький (с. Троїцьке, с. Сиротенки, с. Пузикове, с. Махнівка); Манжеліївський (с. Манжелія, с. Ламане, с. Заможне, с. Глибоке, с. Глушкове Друге); Куп’єватівський (с. Куп’єате, с. Лукашівка, с. Майданівка, с. Демидівка, с. Манилівське, с. Федорівка, с. Лубенщина, с. Попівка); Землянківський (с. Новомосковське, с. Кордубанове, с. Старий Хутір, с. Землянки, с. Корещина, с. Малинівка, с. Радалівка); Івановоселищенський (с. Петрівка, с. Турбаї, с. Іванове Селище, с. Демченки, с. Ковнірівщина, с. Зубані, с. Романівка, с. Руда); Великокринківський (с. Великі Кринки, с. Степове, с. Сіренки, с. Шевченки, с. Весела Долина).

У ході роботи депутати прийняли рішення про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Глобинською громадою» директора ПП «Райагробуд» Віктора Лєдніка; затвердили Положення про  формування та використання коштів Цільового фонду Глобинської міської територіальної громади, звіт про виконання бюджету Глобинської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року; внесли зміни і доповненя до  бюджету Глобинської  міської територіальної громади на 2021 рік, до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, до  граничної штатної чисельності працівників та до Положення Комунальної установи «Трудовий архів» Глобинської міської ради та інші. Також депутатами було підтримано рішення щодо внесення змін до структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.

Основна частина питань, які були внесенні на розгляд 18 сесії міської ради -  це питання, що стосувались земельної сфери.

У кінці пленарного засідання 18 сесії міський голова Станіслав Джусь пояснив депутатам ситуацію, що спричинила відтермінування початку опалювального періоду у закладах соціальної інфраструктури, та подякував за плідну роботу і співпрацю.