Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До відома жителів громади!

Дата: 01.11.2021 09:58
Кількість переглядів: 288

Фото без опису16 листопада 2021 року з 08.30 до 12.00 години у приміщенні КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради буде проходити прийом осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю виїзною медико-технічною бригадою Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Основним завданням виїзних МТБ Полтавського КЕПОП є надання пільговим категоріям населення якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, амбулаторно (на дому), або в умовах постійного проживання в спеціалізованих стаціонарних установах соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України, інших державно-відомчих установ. Стаціонар Полтавського КЕПОП надає усі належні послуги з медичної, фізичної реабілітації та соціально-побутової адаптації на етапах забезпечення пацієнтів індивідуальними протезами, протезно-ортопедичними виробами та складним ортопедичним взуттям безкоштовно (за рахунок державного бюджету).

Обслуговування виїзної МТБ Полтавського КЕПОП включає в себе:

  • консультативний прийом лікарів ортопедів-травматологів та інших фахівців медичного відділу Полтавського КЕПОП, прийом замовлень згідно         направлення на забезпечення протезно-ортопедичними виробами на індивідуальне виготовлення протезів, протезно-ортопедичних виробів (ортези на верхні та нижні кінцівки, ортези на стопу (устілки ортопедичні), корсети, бандажі, коректори постави, головотримачі, допоміжні засоби для особливого догляду та захисту кінцівок та інші медичні вироби) та ортопедичного взуття (далі ТЗР – технічні засоби реабілітації);
  • індивідуальна проміжна примірка та видача замовникам готових ТЗР власного виробництва підприємства та оформлення замовлення на після гарантійний ремонт або корекцію готових ТЗР;
  • супровід пацієнта процесу протезування та ортезування, навчання безпечному користуванню ТЗР, корекція готових виробів при необхідності, обслуговування пацієнтів вдома (амбулаторно) або в умовах спеціалізованих закладах соціальної допомоги за місцем їх постійного або тимчасового проживання.

Полтавське КЕПОП виготовлює власну продукцію та надає медичні послуги на основі дозвільних документів Міністерства соціальної політики і Міністерства охорони здоров’я України  та співпрацює з провідними вітчизняними та іноземними партнерами. Полтавське КЕПОП розташоване за адресою: вул. Монастирська, 10, м. Полтава, телефон приймальної (0532) 56-22-08, 56-22-67.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень