Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

«В житті я не взяв жодної фальшивої ноти»

Дата: 01.11.2021 12:54
Кількість переглядів: 479

Фото без описуВийшов друком бібліографічний покажчик «В житті я не взяв жодної фальшивої ноти», укладачем якого є Юрій Роговий. Дане видання знайомить читачів з багатогранною постаттю відомого письменника, нашого земляка, лауреата премій імені Андрія Головка (1988) та імені Тараса Шевченка (1992) Феодосія Кириловича Рогового.

Довідник включає в себе такі розділи: основні дати життя і творчості письменника; дані про окремі видання (1973 – 2015) та публікації у збірниках і періодичних виданнях; публікації про творчість Феодосія Рогового; вірші-посвяти; автобіографії різних років; додаток із статтями Миколи Малахути «Молитва над словом Феодосія Рогового» та Юрія Рогового «Довга дорога до свята».

Вступні статті написані академіком, письменником та літературознавцем Іваном  Дзюбою «Високо поцінований і мало прочитаний» та письменником-краєзнавцем-літературознавцем Петром Ротачем «Про Феодосія – за спогадами і листами».

Юрій Роговий подарував книгу Глобинській бібліотеці-філії №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ». Всіх, кому цікава літературна спадщина нашого земляка Феодосія Рогового, запрошуємо познайомитись  із біобібліографічним покажчиком «В житті я не взяв жодної фальшивої ноти».

Щиро дякуємо Юрію Роговому за подарунок.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень