Коли навчання – радість!

Дата: 03.11.2021 11:58

Курси підвищення кваліфікації - це завжди оновлення знань, удосконалення навичок та поштовх до професійного зростання. Нещодавно у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського закінчила курси підвищення кваліфікації група працівників культури Полтавщини, серед яких були представники Глобинської громади – Таїса Штепа (завідувач Манжеліївського СБК,  керівник народного аматорського театрального колективу «Медок»), Галина Набока (завідувач Троїцького СБК), Надія Козинко (нещодавно призначений завідувач Манилівського СБК) та Марія Ковтун (художній керівник Глобинського міського будинку культури ім.І.Франка).

Незважаючи на різний досвід роботи у галузі «культура» наші слухачі отримали велике задоволення від навчання, дізнались багато нової та цікавої інформації. Були вражені наскільки чітко, структуровано, цікаво, доступно працювали викладачі коледжу, всі здобули безцінний практичний досвід, море позитивних емоцій та з чудовим настроєм повернулись на свої робочі місця.