Оголошення!

Дата: 09.11.2021 18:47

Відповідно до ч.2  ст.42, ч.6 ст.46, п.2 ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликається дев’ятнадцята (позачергова) сесія Глобинської міської ради.

Пленарне засідання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії Глобинської міської ради відбудеться 11 листопада 2021 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки.

2.Про   внесення змін та доповнень до Плану  соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної  громади  на 2021 рік.

3.Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  міської територіальної громади  на 2021 рік.

4.Про затвердження розпорядження міського голови №46/02-04-ОД від 02 листопада 2021 року «Про тимчасове виконання повноважень старости сіл: Федорівка, Попівка, Лубенщина Глобинської міської територіальної громади».

5.Про затвердження плати за харчування  дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Глобинської міської ради.

6.Про закріплення службового автомобіля за старостою сіл  Пироги, Яроші Кір’ян Т.О.