Утворено мобільну групу для проведення комісійних перевірок з дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання і громадянами

Дата: 11.11.2021 17:19

11 листопада відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради, яку провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Кочерга.

Лікар з гігієни харчування відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Валентина Ричка повідомила членам комісії, що епідемічна ситуація на території Глобинської громади погіршується. Валентина Юхимівна запропонувала утворити мобільну групу для здійсненню контролю за дотриманням заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Глобинської міської територіальної громади. Водночас запропонувала посилити заходи щодо виконання карантинних (протиепідемічних) заходів на території Глобинської міської ради із залученням всіх суб’єктів господарювання для виконання на території відповідальності встановлених вимог до функціонування в умовах адаптованого карантину. А саме: дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті, інформування населення щодо епідеміологічної ситуації з COVID-19.

У результаті обговорення комісія прийняла рішення утворити мобільну групу з числа представників Глобинського відділу ветеринарної медицини та протиепізоотичної роботи Кременчуцького РУ Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Відділу поліції №1 Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області, Глобинської міської територіальної громади, відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради. Основним завданням мобільної групи визначено проведення комісійних перевірок щодо дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання, громадянами на відповідних адміністративних територіях за визначеними напрямками:

• об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами (у т.ч. тимчасових споруд (МАФ), агропродовольчих ринків, сільськогосподарських ярмарків тощо), об’єктів громадського харчування, об’єктів надання побутових послуг, закладів розміщення (готелі, хостели, кімнати відпочинку тощо), закладів з надання стоматологічної допомоги та інших закладів i установ, які передбачають приймання відвідувачів;
  • закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої, позашкільної освіти, закладів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та тестування;
  • підприємств у галузі транспорту;
  • громадських місць (парків, скверів, зон відпочинку, кладовищ тощо).

Перевірки будуть здійнюватися згідно графіку. У разі виявлення порушень, члени робочої групи з числа осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачених статтею 44-З Кодексу України про адміністративні правопорушення, будуть складати протоколи про адміністративні правопорушення.