Мультидисциплінарна команда та мобільна бригада соціально-психологічної допомоги в дії!

Дата: 26.11.2021 08:35

Фото без опису25 листопада мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд для надання соціальних послуг на території Куп’єватівського старостинського округу. Перукарськими послугами скористалося 13 осіб, які проживають у селах Манилівське та Куп’євате.

Цього ж дня на території старостату здійснювала свою профілактичну інформаційно-просвітницьку роботу мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  з метою запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Серед населення старостату  було розповсюджено інформаційні матеріали щодо форм, проявів та наслідків насильства, надано консультації, інформування задля формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.