A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

25 листопада відбулося пленарне засідання двадцятої сесії міської ради VIII скликання

Дата: 26.11.2021 18:43
Кількість переглядів: 466

У ході засідання депутати заслухали інформацію керівника Глобинської окружної прокуратури Валерія Хатьонки про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території Глобинської ТГ. За словами доповідача упродовж поточного року на території Глобинської громади спостерігається тенденція до зменшення рівня злочинності на 45% (обліковано 115 кримінальних злочинів проти 209 за аналогічний період минулого року) та відбулося зменшення на 47% вчинених кримінальних проступків. На території територіальної громади не вчинювалися злочини проти основ національної безпеки України, спричинення тяжких тілесних ушкоджень, в тому числі й тих, що спричинили смерть громадян, кримінальні провадження проти виборчих, трудових та інших особистих прав людини і громадянина, не вчинено розбійних нападів, злочинів пов’язаних з вимаганням, кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності.

Доповідач висловив стурбованість зростанням злочинів проти життя та здоров’я особи. У 2021 році вчинено 25 злочинів, у 2020 - 19. В першу чергу, це пов’язано із вчиненням легких тілесних ушкоджень, злочинів, пов’язаних з домашнім насильством.

Також, Валерій Хатьонка зазначив, що упродовж поточного року вчинено 3 умисні вбивства, усі вони розкриті. Вивчаючи причини вчинення цих злочинів, як зазначив доповідач, в усіх випадках вчиненню злочинів даної категорії сприяло вживання алкогольних напоїв.

Водночас керівник правоохоронного відомства зауважив, що тенденція вчинення злочинів проти довкілля залишається на тому самому рівні, що і минулого року. І це викликає струрбованість. Усі злочини даної категорії пов’язані з незаконною порубкою. Одна з проблем, з якими стикаються правоохоронці, це відсутність власників лісосмуг, тому Валерій Хатьонка закликав депутатів до співпраці у даному напрямку.

Доповідач окреслив й інші пріоритетні напрямки роботи правоохоронного органу із виявлення злочинів у громаді, зокрема обговорили заходи недопущення розповсюдження наркотичних засобів та прекурсорних речовин у навчальних закладах.

«В цілому, аналізуючи динаміку злочинності, можу запевнити, що на території громади проживати безпечно» - зазначив керівник Глобинської окружної прокуратури.

Про стан охорони громадської безпеки і порядку та результати діяльності на території Глобинської міської громади доповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору превенції відділу поліції №1 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Віталій Гамма. Доповідач зауважив, що з початку року підрозділом поліції забезпечено реагування на 3867 заяв та повідомлень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші заяви. Зокрема, проінформував про  роботу  слідчого відділення та сектору кримінальної поліції, роботу дільничних офіцерів поліції, профілактичну роботу з раніше судимими особами, з особами, які вчиняють домашнє насильство та інші напрямки роботи.

Рішення, що стосувалось змін у структурі апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету та про затвердження розпорядження міського голови від 24.11.2021 №719/03-04-О.С. «Про поновлення на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артюшенка О.І.» на виконання рішення суду, не знайшло підтримки серед депутатів, тому не було прийняте.

Всі проєкти рішень, які пропонувались до розгляду пленарного засідання, попередньо були детально опрацьовані у профільних постійних комісіях, тому майже всі приймались одноголосно і без особливих запитань до доповідачів.

Депутати затвердили звіти керівників комунальних закладів та установ Глобинської міської ради, звіти про виконання міських програм. Доповнили перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Глобинської міської ради чотирма новими послугами. Внесли зміни до Комплексної програми Глобинської міської ради «Житло» на 2021-2025 роки, до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної  громади  на 2021 рік.

Рада затвердила Програму збереження та використання об’єктів культурної спадщини Глобинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки. А також затвердила зміни та доповнення до бюджету громади на 2021 рік. Серед змін передбачено кошти для розробки проектно-кошторисної документації  на реконструкцію Глобинського ліцею №5 шляхом добудови критого басейну,  реконструкцію Свято-Михайлівського скверу і центральної площі міста Глобине, реконструкцію поліклінічного корпусу КНП «Глобинська міська лікарня» для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Прийнято рішення про передачу майна в оренду, оперативне управління; внесено зміни до переліку об’єктів, які належать до комунальної власності та підлягають приватизації у 2021 році, затверджено акти приймання-передачі майна зі спільної власності територіальних громад Глобинського району у комунальну власність Глобинської міської ради.

Цього дня міська рада прийняла рішення про продовження терміну дії конракту з директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Світланою Грицай.

Понад 550 питань порядку денного стосувалися сфери земельних відносин.

 

Загалом, під час пленарного засідання депутатським корпусом розглянуто та прийнято 607 рішень.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень